SAVAS FESTAS

SAVAS FESTAS – pirmas Lietuvoje savanorių festivalis! Šiuo festivaliu SALTES formuoja savanorystės tradicijas Lietuvoje bei į vieną vietą sukviečia visą savanoriaujančią bendruomenę.

Festivalio dalyviai buvo kviečiami dalyvauti įvairiose veiklose: eko, iššūkio bei tobulėjimo erdvėse, organizacijų mugėje, kalbų staliukuose, dirbtuvėse, etc. bei  švęsti savanorystę! 

Festivalyje dalyvavo daugiau nei 400 dalyvių. Tai savanoriaujantys ar besidomintys savanoriškos veiklos galimybėmis, savanoriškų organizacijų atstovai, Savanorystės ambasadoriai, etc.

Tęsdami tradicijas suorganizavome antrąjį unikalų savanorių festivalį „Savas Festas“, į kurį plūdo savanoriai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš skirtingų pasaulio šalių: Ispanijos, Rumunijos, Italijos, Makedonijos, Prancūzijos, Azerbaidžano, Austrijos, Kipro, Airijos ir Turkijos.

Festivalio globėjas – Andrius Mamontovas.

Šis savanorių festivalis nuo kitų organizuojamų festivalių Lietuvoje skiriasi tuo, kad jame tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus savanoriaujantys asmenys, šeimos su vaikais, savo augintiniais turi galimybę susitikti bendraminčius, vystyti idėjas ir bendradarbiavimą, dalyvauti įvairiose Tobulėjimo, Sveikos gyvensenos, Aktyviosios, Menų, Vaikų erdvėse bei Organizacijų mugėje