Savanorių festivalis SAVAS FESTAS laukia TAVĘS

SAVAS festas komandaMielas savanori, ar nori patobulinti savo žinias viešojo kalbėjimo srityje, sudalyvauti britų parlamento debatuose bei sužinoti, kaip sutvardyti scenos baimę ir valdyti savo kūrybiškumą? Galbūt nori susipažinti su mūsų protėvių žaidimais ir išmokti jais žaisti? O gal visada svajojai būti skautiškų gudrybių asu, kuris puikiai jaučiasi gamtoje? Galbūt esi iš tų, kuris domisi sveika gyvensena, sportu ir vis neranda laiko išbandyti įvairių praktinių užsiėmimų, gerinančių žmogaus savijautą? Tuomet mes norime TAU kai ką pasiūlyti!

 

Europos savanorių tarnybos asociacija SALTES, siekdama formuoti savanorystės tradicijas bei suvienyti visą savanorių bendruomenę Lietuvoje, š. m. rugpjūčio 1-2 d. Arakalnyje (Rėkalnyje) Trakų rajone, organizuoja antrąjį savanorių festivalį „Savas Festas“.

 

Jeigu savanoriauji ar kažkada savanoriavai, o gal tiesiog prijauti savanorystės idėjai ir manai, kad savanorystė „veža“, tuomet nieko nelaukęs pakuokis savo palapinę ir rugpjūčio 1-2 d. atvyk į SAVĄ FESTĄ. Čia tavęs laukia ne tik įdomi dieninė programa, smagus vakarinis koncertas, bet ir savanoriai iš dešimties pasaulio šalių, kurie labai nori su Tavimi susipažinti.

 

savas 3

 

Festivalio SAVAS FESTAS programą rasi —> ČIA. 

Daugiau apie festivalį: https://www.facebook.com/events/1611700715731114/

Praeitų metų „Savas Festas“ video: https://www.youtube.com/watch?v=xX397o7iISQ

 

SALTES komandos informacija