Savanoriai iš visos Lietuvos plūsta į Kėdainius (ne agurkų valgyti)

Neseniai praūžus gražiausioms šventėms ir atėjus naujiesiams metams, kiekvienas sau pasižadame, kad šie metai bus geresni, sėkmingesni įgyvendinant savo svajones ir užsibrėžtus tikslus.

Vienas svarbiausias  organizacijos „SALTES“ tikslas šiemet – ir toliau stiprinti savanorystę bei plėsti jos tinklą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose. Panašu, kad svajonės įgauna pagreitį, nes š. m. sausio 24-25 d. pačiame Lietuvos centre – Kėdainiuose, organizuojamas jau trečiasis Savanorystės Ambasadorių susitikimas, kuriame planuoja dalyvauti dar daugiau savanorių nei iki šiol. 

 

Didelis dėmesys – antrajam savanorių festivaliui „SAVAS FESTAS“

 

Savanoriai iš visos Lietuvos susiburs tęsti Savanorystės Ambasadorių tradicijų: dalinsis savo savanorystės patirtimi regionuose, dalyvaus mokymuose apie renginių organizavimą, kuriuos moderuos patyręs lektorius, pats įgyvendinęs nemažai įvairiausių projektų bei iniciatyvų. Taip pat visų Savanorystės Ambasadorių iniciatyva bus dėliojamos antrojo savanorių festivalio „SAVAS FESTAS“ gairės, aptariamos būsimos festivalio veiklos, planuojami būsimi darbai. „Tikimės, kad Savanorystės Ambasadoriai iš visos Lietuvos noriai prisidės prie antrojo savanorių festivalio organizavimo, kuris vyks š. m. pirmąjį rugpjūčio savaitgalį. Norime, kad šiemet festivalis būtų dar profesionalesnis, geresnis ir didesnis nei pernai, kad galėtų dalyvauti dar daugiau esamų ar būsimų savanorių. Esame atvira organizacija, kuri yra pasiruošusi į organizacinę komandą priimti savanorius iš įvairių Lietuvos regionų, tikėdami jų noru puoselėti savanorystę“, – sako „SALTES“ vadovė Akvilė Budreckytė.

 

Nori būti Savanorystės Ambasadoriumi? Būk!

 

„SALTES“ organizacija ragina visuomenę aktyviai jungtis prie Savanorystės Ambasadorių programos, kurioje gali dalyvauti visi norintys nešti savanorystės idėjas ir burti vietinį jaunimą ir veiklius žmones, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, tikėjimo ir pan. Savanorystės Ambasadorių programos tikslas – suburti iniciatyvių žmonių komandą, kuri Lietuvai skleistų žinią apie savanorystę ir griautų neteisingus mitus apie ją. Jeigu nori būti šio tinklo dalimi, parašyk el. paštu: savanoriauk@saltes.net, galbūt ketvirtame Savanorystės Ambasadorių susitikime dalyvausi ir TU.

 

Projektą „Savanorystės tinklo stiprinimas Lietuvoje“ finansuoja Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo NVO programos Lietuvoje fondas. Pirmasis Savanorystės ambasadorių susitikimas įvyko 2014,m. spalio 11-12 d. Palangoje, antrasis – 2014 m. lapkričio 22-23 d. Druskininkuose. Planuojama, kad Savanorystės Ambasadoriai plėsdami savo veiklą Lietuvoje susitikimus organizuos kartą per mėnesį skirtinguose Lietuvos miestuose.