Įvyko pirmasis savanorystės ambasadorių (SAV AMB) susitikimas

Norėdami kuo plačiau paskleisti žinią apie savanorystę, SALTES inicijuoja savanorystės ambasadorių programą, kurios tikslas – suburti iniciatyvius asmenis įvairiuose Lietuvos regionuose, kad jie kartu su vietos jaunimu ir aktyviais piliečiais skleistų žinią apie savanorystę ir griautų neteisingus mitus apie ją.

Programa siekiama, kad kuo daugiau žmonių įsitrauktų į savanoriškas veiklas, kad savanorystė taptų žinoma ir labiau vertinama, o taip pat siekiama suteikti galimybę Lietuvos regionų savanoriams įgyvendinti savo ar gerosios praktikos idėjas. Pristatymas

 

2013 m. rugsėjo 28 d. Vilniaus miesto savivaldybėje įvyko pirmasis savanorių ambasadorių susitikimas, į kurį atvyko žmonės iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Ukmergės, Tytuvėnų, Vilkaviškio ir kitų Lietuvos miestelių. Susitikimo metu tartasi, kaip funkcionuos savanorių ambasadorių tinklas, kokiais būdais vyks vidinė komunikacija, kokie artimiausi darbai, taip pat diskutuota, kokių resursų, mokymų reikės savanorių ambasadoriams.

 

Kitas SAV AMB susitikimas numatytas spalio mėnesį Ukmergėje. SAV AMB programa skirta visiems, kurie turi savanoriavimo patirties (nacionalinės ar tarptautinės), nori skleisti savanorystės idėjas savo gyvenamojoje vietovėje. Jei nori prisijungti ar pažįsti aktyvių žmonių, kuriems nėra svetimos savanorystės idėjos, kreipkis el. paštu savanoriauk@saltes.lt ir prisijunk!