Savanorystė turi būti matoma!

mvv

Š. m. balandžio 14 d. organizuoja tarptautinę konferenciją apie savanorystės situaciją Lietuvoje bei dar dešimtyje Europos šalių: Airijoje, D. Britanijoje, Maltoje, Italijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Kroatijoje, Ispanijoje ir Norvegijoje. Pranešimus skaitys praktikai – savanorystės skatinimu ir viešinimu išvardintose šalyse užsiimančių organizacijų atstovai.

Konferencijos dalyviai turės galimybę pagerinti savo žinias apie europinį savanorystės kontekstą, susipažinti su skirtinga savanorystės viešinimo ir rėmimo praktika vienuolikoje Europos valstybių, dalintis patirtimi.

Tai yra atviras renginys, į kurį kviečiami visi besidomintys savanoryste: Lietuvos vyriausybinio bei verslo sektorių, žiniasklaidos, įvairių nevyriausybinių organizacijų, skatinančių ar norinčių ateityje skatinti savanorystę, atstovai.

Kada ir kur?

Tarptautinė konferencija vyks 2011 m. balandžio 14 d., ketvirtadienį, nuo 13 iki 18 val. Vilniuje, „Swedbank“ salėje, Konstitucijos pr. 20 A. Susidomėjusius dalyvavimu šiame renginyje kviečiame registruotis iki balandžio 7 d. el. pašto adresu saltes.info@gmail.com. Tik užsiregistravusius dalyvius vaišinsime arbata pertraukėlių metu.  :)

Atkreipiame dėmesį, kad konferencija vyks anglų kalba be vertimo į lietuvių kalbą.

——-

Tarptautiniai mokymai „Making Volunteering Visible“

Šis projektas finansuojamas remiant  Europos Komisijai

Konferencija yra sudėtinė projekto „Making Volunteering Visible“  (liet. „Padarykime savanorystę matoma“) dalis. Šiuo projektu siekiama Vilniuje į mokymus 6 dienoms suburti žmones iš skirtingų Europos šalių, dirbančius su vietinės ir / ar tarptautinės savanorystės skatinimu, populiarinimu.

Dalyviai bus mokomi konkrečių praktinių įgūdžių: kurti viešinimo ir paramos pritraukimo strategijas, kaip bendradarbiauti su kitais sektoriais, galinčiais paremti savanorytę politiškai ar finansiškai, kaip, kokiomis priemonėmis skleisti savanorystės vertę ir svarbą.

SALTES yra Europos savanorių tarnybos asociacija, vienijanti jaunus žmones, atlikusius tarptautinę savanorišką tarnybą. Asociacija taip pat siunčia lietuvius savanorius atlikti Europos savanorių tarnybą užsienyje bei koordinuoja ir rūpinasi į Lietuvą atvykstančiais savanoriais iš kitų šalių. Tai organizacija jau daugiau nei 5 metus skleidžianti savanorystės idėjas Lietuvoje.

Dėl papildomos informacijos

SALTES savanorė Akvilė Budreckytė, mob. tel. 8 670 17813, akvile@saltes.net.